• webdunyam-Dünya kadar içerik. Menu. Genel · Dünya · En ucuz · Güncel · Haberler · Kadın · Programlar · Sağlık · Teknoloji · Android Dünyası · Android APK ...En güncel haber ve magazin sitesi www.webdunyam.com
NEDEN ERSAG ÜRÜNLERİNİ KULLANMALIYIZ?

NEDEN ERSAG ÜRÜNLERİ KULLANMALIYIZ ? 

📌NEDEN ERSAĞ : ERSAĞ, ERKEN SAĞLIK DEMEKTİR ;   Hastalanmadan tedbir almak demektir.

Denizli'de 2006 yılında kurulmuş birmilyonu aşan kullanıcı üyesi bulunan, 300 çeşiti aşan temizlik, kozmetik ve gıda takviyeleri üreten, ürettiği ürünleri gıda ve sağlık bakanlığına analiz yaptıran, 57 islam ülkesinin ortak kurmuş olduğu helallik komisyonundan helallik belgesi bulunan, TEK yerli firmadır.

🌿· Ersağ yerli firmadır: Böylelikle paranız ülkemizde kalmış, üstüne sağlıklı ürünler kullanmış olursunuz. Diğer bazı firmalar, kesinlikle iddia ettikleri gibi zararsız olmayıp, hem çeşitli hastalıklara sebep olarak ülkemizi sağlık masrafına sokmakta, hem de paramızın yabancılara gitmesine neden olmaktadır.

RİTHA ;  Hindistan da yetişen çok asitli bir bitkidir. İçeriğinde 55 etken madde olan bitki asidi bulunmaktadır. Bu asitler sayesinde ürünlerimizle temizlenirken aynı zamanda sağlık kazandırmaktadır. Egzama, sedef, mantar, saç dökülmesi ve sivilceleri yok etmektedir.

Peki bu bitkinin temizlik yaptığını kim nasıl bulmuştur?

Hindistan halkı temizliklerini orada kutsal sayılan GANJ NEHRİ' nde yapmaktadırlar ama bu nehirde mikrop kapıp ölen yoktu, bu bilim adamlarının dikkatini çekiyor ve bu ırmağı bir bitkinin dezenfekte ettiğini mikrobu öldürdüğünü düşünüyorlar ve ırmak etrafındaki örneklerini topluyorlar. Tahliller sonucu RİTHA bitkisinin dalları meyveleri yaprakları yağmur sularıyla nehre gittikçe eriyip nehrin mikrobunu öldürdüğünü tespit ediyorlar. Bu sonuçla RİTHA bitkisinden temizlik maddelerini üretmeye başlıyorlar. RİTHA bitkisinden çeşitli temizlik maddeleri üretiliyor.

Şimdi ürünlerin tanıtımına geçelim ;

Banyo Wc ürünü çamaşır suyu ayarında kullanılan bir üründür. Banyo Wc ürününü elinize yüzünüze sürseniz, elbisenize dökseniz bile zarar vermez. Ama çamaşır suyuna asla çıplak elle dokunamazsınız.

Damla konsantre ürünü ile boya,kalem vb. lekelerde çok etkilidir. Mesela çayınız halıya döküldüğünde damla konsantre ya da banyo wc ile çay lekesini kolayca çıkarabilirsiniz.

Sıvı sabunla ellerinizi yıkadığınızda ellerinizin ne kadar ferahladığınız göreceksiniz.

📌ÇAMAŞIRLARINIZI Ersag deterjanla yıkadığınızda cildinize alerji yapmadığını görürsünüz. Cilt rahatsızlıklarınızın geçtiğini görürsünüz.

ERSAĞ temizlik ve kozmetik ÜRÜNLERİNİN FAYDALARINI uzun uzun anlatabiliriz!Anlatmakla bitmez.

📌 KİMYASALLARIN ZARARLARINI MUTLAKA ARAŞTIRINIZ ŞOK OLACAKSINIZ!

🌿· Ersağ üretici firmadır: Bu yüzden, ürünleri çok daha ucuzdur. Ayrıca sponsorluk sisteminde yüksek kazanç sağlamasının nedeni de budur. Konsantre olduğundan çok uzun kullanılır.

🌿· Ersağ ürünlerinde kullanılan maddeler organik olup, doğa ve insan sağlığına zarar vermez.

🌿· Ersağ temizlik ürünlerinde organik sertifikasıyla Türkiye’de ilklerden olmuştur.

🌿· Ersağ; fosfat yoktur, ISO 9001:2008 ve helal ürün sertifikaları gibi çeşitli sertifikalara sahiptir.

🌿· Ersağ ürünlerinin hiçbirinde fosfat yoktur. Çamaşır, bulaşık ve tül perde tozlarında fosfat kullanmayarak yine Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

🌿· Ersağ ürünleri konsantre olduğu için çok daha ekonomiktir.

🌿· Ersağ şirketi çalışanlarıyla, müşterileriyle, üyeleriyle ve sponsorlarıyla bir ailedir.

🌿· Ersağ yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakma adına bilinçli çevre gönüllüleri oluşturmuştur.

🌿· Ersağ ülkemiz ve insanlarımız için sağlıklı toplum oluşturmayı kendisine görev edinmiş, insan ve çevre sağlığı için dil, din, ırk, ulus ayrımı yapmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

        Ersağ ürünlerini kullanarak ülke ekonomimize ve aile ekonominize de büyük katkıda bulunacaksınız.  Nasıl mı ?

💧· Ersağ ürünleri konsantre olduğu için az miktarda ürünle çok daha iyi sonuç alırsınız. Böylelikle ödediğiniz paranın karşılığını çok daha fazla almış olursunuz…

💧· Ersağ ürünleri bitkisel olduğundan sizleri kimyasal ürünlerin sebep olduğu hastalıklardan korur. Tabiri yerindeyse, “eski toprağın” yani büyüklerimizin yaptığı temizlik gibi hiç bir kimyasala bulaşmadan temizlik yapmış, sağlıklı yaşamış olursunuz. Böylelikle sizin sayenizde ülkemiz de kimyasalların neden olacağı gereksiz sağlık harcamalarından kurtulmuş olur.

💧· Daha önce de anlattığımız gibi, Ersağ %100 yerli bir şirkettir.

Ersağ’ dan alışveriş yaparak, zararsız olduklarını iddia eden ve maalesef ülkemizde çok yaygın olan bazı yabancı firmalara “dur” demiş, onların pazar payını azaltmış olursunuz. Yani, temizlik için harcadığımız para ülkemizde kalmış olur. 

SİZDE YERLİ MALI KULLANIN YURDUMUZA, ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE DESTEK VERİN!

 

 

Kariyer Basamakları 1 Puan 50 TL dir. Kariyerler arasındaki maddi değerler puan karşılığı TL cinslerine eşittir.

 

ERSAĞ ŞİRKETİNDE NASIL PARA KAZANILIR?

Öncelikle 100 TL'lik ürün alarak şirkete kalıcı üye oluyorsunuz. Bu, üyelik aidatı anlamında bir ücret değil, kullanacağınız ürünlerin bedelidir, daha sonrasında ise aidat yoktur. Ayrıca üye olarak yüzde yirmi indirimli ürün alma hakkına sahip oluyorsunuz. Üyelik ÜCRETSİZDİR.

İlk üyelikle beraber şirket size %10 indirim hakkı veriyor, aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 100 TL'lik siparişte ;

1 adet hediyeniz var hediye şirket tarafından her ay belirlenerek açıklanmaktadır, bu hediye ürünün fiyatıda ürünün liste fiatıdır.

Eğer hediye ürününün fiatını 35  TL kabul edersek kazanç miktarı şöyle hesap edilebilir.

%10 KARİYER : İlk 100 TL siparişinizle bu kariyere yükselirsiniz. Artık ürünleri %10 indirimli alma ve %25 satış karıyla satma hakkınız var.

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550 TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER'ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz. 

        *NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız. 

%21 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 3.050 TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi %21 KARİYER'ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %21 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.  

        * NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %21 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde; üye kişi %10 KARİYER'de olduğu için ara fark olan %11 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER'deki üyenizden de % 6 kazanırsınız. 

ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 6.050 TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ YARDIMCISI kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %27 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz. 

        * NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %27 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER'de olduğu için ara fark olan % 17 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER'deki üyenizden % 12 , %21 KARİYER'deki üyenizden de %6pirim kazanırsınız. 

ÖNCÜ (%33): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 10.050 TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %33 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz. 

        * NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %33 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER'de olduğu için ara fark olan %23 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER'deki üyenizden % 18 pirim, %21 KARİYER'deki üyenizden % 12 pirim, ÖNCÜ YARDIMCISI üyenizden de % 6 pirim kazanırsınız. 

Üyelerinizden ÖNCÜ seviyesine gelerek sizden kopan kollarınızdan da 1.ci nesil ÖNCÜ'lerden %6 Pirim,  2.ci nesil ÖNCÜ'lerden %4, 3.ci nesil ÖNCÜ'lerden %2 almaya devam edersiniz.

Eğer sizde bitkisel Ersağ ürünleri kullanmak ve sağlığınıza katkıda bulunmak isterseniz; Ersağ resmi sitesi üzerinden 570532 sponsor numarasıyla ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Lütfen Üyelik ve Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın.

Ersağ İle Kalın, Sağlıcakla Kalın

HEMEN ÜYE OL

 

  
312 kez okundu

Yorumlar

Ersag     22/04/2020 11:24

Teşekkürler ellerinize sağlık güzel yazı olmuş.
Misafir -

Sİte     22/04/2020 10:22

Bu yazı çok faydalı olmuş ellerinize sağlık.
Misafir -